Współpraca:

czwartek, 22 maja 2014

Bohaterowie

Antoniette Leto 
17 lat
Znajdź kogoś, kto nie będzie się bał przyznać, że za Tobą tęsknił. Kogoś kto wie, że nie jesteś idealna , ale będzie Cię traktował jakbyś była. Kogoś, kogo największym lekiem jest, będzie strach przed utratą Ciebie. Kogoś, kto odda Ci swoje serce w całości. Kogoś kto mówiąc, że Cię kocha naprawdę będzie to czuł. Kogoś, kto będzie chciał budzić się przy Tobie każdego poranka i nawet widząc Twoje zmarszczki i siwe włosy, wciąż będzie zakochiwał się w Tobie od nowa.
- Kochasz go?
- Najbardziej na świecie.
- To dlaczego już z nim nie jesteś?
- Bo on już mnie nie chce.Harry Styles 
20 lat 
Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dziś i dopisać nowe zakończenie.
- Nie patrz tak na mnie.
- Czyli jak?
- Tak jak wtedy, kiedy byliśmy razem a ja byłam najszczęśliwszą osobą na świcie.Lisa Bennett
17 lat 
Chcę być zawsze tylko Twoja i tylko dla Ciebie. Chcę mieć Cię blisko, na wyciągnięcie ręki. Chcę przez cały dzień patrzeć się w Twoje oczy. Chcę do Ciebie. Tak bardzo, że to niemal mnie boli. Tak bardzo, że nie jestem w stanie trzeźwo myśleć. Chcę do Ciebie. Teraz. Już. Natychmiast.
Wiesz, że nie pamiętam co czułam, kiedy Cię poznałam. Chyba coś w rodzaju sympatii. Tak, lubiłam Cię. Polubiłam od pierwszego spotkania. Nicole Graham 
17 lat
Nie znasz mnie. Tak naprawdę nikt mnie nie zna. Widzicie tylko to co chcę wam pokazać. 
- Kocham cię.
- Powtórz.
- Kocham cię.
- Pięknie to brzmi w twoich ustach.  Alexander Tomlinson
17 lat
Posiadanie miliona znajomych nie jest cudem. Cudem jest mieć kogoś, kto stanie obok ciebie, gdy milion innych będzie przeciwko tobie.
- Chcę, żebyś coś wiedziała.
- Co takiego?
- Tęsknię za Tobą. Louis Tomlinson
24 lata
Jestem tu po to żeby dawać ci szczęście i patrzeć na Ciebie, gdy prosisz o jeszcze i wtedy zaczyna bić moje serce, teraz Ja Ciebie poproszę o więcej.
I patrząc na twoje zdjęcie najpierw się szczerze uśmiecham, a potem się rozklejam bo nie mogę z Tobą być.  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz